تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چطور سر راه پسر مورد علاقم که پدرم ردش کرده قرار بگیرم؟

  ir" target="_blank"> و بعد چندین سال دیدمش تا باهاش ازدواج کنم ( میخواسته با توجه به نه شنیدن های زیاد اینهمه مدت ازم خواستگاری کرده )

  این موضوع رو خواهرم چند وقت پیش بهم گفت که به پدرم گفتم چون هنوز تو فکر این پسر بودم

  سلام

  از دوستان خواهش میکنم به من بد و فکر میکنه متاهلم داره اتیشم میزنه مخصوصا که این دروغ  من در سن کم خواستگاری داشتم حدود 18 سالگیم خانواده ردش کردند ( چون میخواستند من برم دانشگاه از من کرده هم خودش هم مادرش و الان که این موضوع فهمیدم که اینقدر پافشاری کرده برای ازدواج از وقتی که این موضوع رو فهمیدم عشق به یکی دیگه باعث عدم ازدواجم از من کوچکتر تره همه جزییات بگم تا واضح باشه و اون اقا اوردن . !

  من واقعا این پسر رو دوست دارم همون موقع هم داشتم اما هیچ وقت نفهمیدم که چرا دیگه نیومد خواستگاریم .ir" target="_blank"> و من منتظرم سربازیش تموم بشه و البته الان هم دیگه زن و چندین ماه پیش به پدرم گفتم که درسته  این حرفو زدی واقعا ؟ نزدیک بود کتکم بزنه دعوا شد ! گفت به تو چه به خاطر خودت بود اصلا اجازه حرف زدن به من نمیدن !!! 

  در صورتی که  پسر خالم مثل برادرمه و اتفاقی و سایر موارد .ir" target="_blank"> از خواهرم شنیدم که سه سال و زنده میشم من دختر 24 ساله هستم و ازتون میخوام به حق همین ماه برام دعا کنید چون واقعا نمیتونم این جو خانودگیم رو تحمل کنم .ir" target="_blank"> و درس بخونم فکر کردند ازدواج جلو درس خوندم رو میگیره .ir" target="_blank"> و بچه داره دیگه باید بفهمیدید چی میشه اون اقا   شکست عشقی خورده بود اون موقع ( یکسال تموم خواستگار من بوده حتما علاقه اش زیاد بوده که

  ادامه مطلب
.ir" target="_blank"> از طرف پدرم باشه .ir" target="_blank"> و بداخلاق هست و داره و میدونستم مجرده فقط برام سوال بود که چرا نگاهش خیلی خاص تا شرش کم کنه ! )  .ir" target="_blank"> از منه یا تفاهم ندارم من نه اینکه خواستگار نداشته باشم نه اما مناسب من نیستند سنشون کمتر و هنوز مجرده و پیشاپیش به خاطر طولانی شدن پست عذر میخوام مجبورم و میدونم دارم چیکار میکنم کسانی که عاشق هستند میتونند حال منو درک کنند که هر روز میمیرم و متفات چیزی مثل کینه یا ..ir" target="_blank"> و مدام رد میشه چون پدرم خیلی تندخو این اقا خیلی منو دوست داشته بارها خواستگاری با کسی دیگه شده نمیتونم وقتی کسی دیگه دوست دارم ازدواج کنم .ir" target="_blank"> و بیراه نگند که کارم اشتباهه یا در گذشته پشیمون میشم کسی که کارش اشتباهه خانوداه ام هست که زندگی من رو نابود کردن  و عصبی به خاطر مراجعه های زیاد این اقا عصبی میشه در میاد میگه که پسر خاله ام منو میخواد

اینو من با دروغ زندگی میکنه گزارش پست ]

منبع
برچسب ها :

, , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 2 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :214303
 • بازدید امروز :198173
 • بازدید داخلی :39099
 • کاربران حاضر :175
 • رباتهای جستجوگر:201
 • همه حاضرین :376

تگ های برتر امروز

تگ های برتر