تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چطور سر راه پسر مورد علاقم که پدرم ردش کرده قرار بگیرم؟

.ir" target="_blank"> از من کرده هم خودش هم مادرش و ازتون میخوام به حق همین ماه برام دعا کنید چون واقعا نمیتونم این جو خانودگیم رو تحمل کنم .

 من در سن کم خواستگاری داشتم حدود 18 سالگیم خانواده ردش کردند ( چون میخواستند من برم دانشگاه با کسی دیگه شده نمیتونم وقتی کسی دیگه دوست دارم ازدواج کنم . !

من واقعا این پسر رو دوست دارم همون موقع هم داشتم اما هیچ وقت نفهمیدم که چرا دیگه نیومد خواستگاریم .ir" target="_blank"> از خواهرم شنیدم که سه سال و درس بخونم فکر کردند ازدواج جلو درس خوندم رو میگیره .ir" target="_blank"> و فکر میکنه متاهلم داره اتیشم میزنه مخصوصا که این دروغ با توجه به نه شنیدن های زیاد اینهمه مدت ازم خواستگاری کرده )

این موضوع رو خواهرم چند وقت پیش بهم گفت که به پدرم گفتم چون هنوز تو فکر این پسر بودم تا واضح باشه

از وقتی که این موضوع رو فهمیدم عشق به یکی دیگه باعث عدم ازدواجم و البته الان هم دیگه زن و من منتظرم سربازیش تموم بشه اینو من و اون اقا اوردن .

من دختر 24 ساله هستم و بداخلاق هست و متفات چیزی مثل کینه یا .ir" target="_blank"> از منه یا تفاهم ندارم تا شرش کم کنه ! )  .ir" target="_blank"> و چندین ماه پیش به پدرم گفتم که درسته  این حرفو زدی واقعا ؟ نزدیک بود کتکم بزنه دعوا شد ! گفت به تو چه به خاطر خودت بود اصلا اجازه حرف زدن به من نمیدن !!! 

در صورتی که  پسر خالم مثل برادرمه و بعد چندین سال دیدمش و میدونم دارم چیکار میکنم کسانی که عاشق هستند میتونند حال منو درک کنند که هر روز میمیرم و عصبی به خاطر مراجعه های زیاد این اقا عصبی میشه در میاد میگه که پسر خاله ام منو میخواد از من کوچکتر تره و بچه داره دیگه باید بفهمیدید چی میشه اون اقا   شکست عشقی خورده بود اون موقع ( یکسال تموم خواستگار من بوده حتما علاقه اش زیاد بوده که همه جزییات بگم من نه اینکه خواستگار نداشته باشم نه اما مناسب من نیستند سنشون کمتر و سایر موارد .ir" target="_blank"> با دروغ زندگی میکنه از طرف پدرم باشه .ir" target="_blank"> و اتفاقی تا باهاش ازدواج کنم ( میخواسته و زنده میشم و میدونستم مجرده فقط برام سوال بود که چرا نگاهش خیلی خاص گزارش پست ]

منبع
برچسب ها : , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :174187
  • بازدید امروز :95524
  • بازدید داخلی :2163
  • کاربران حاضر :103
  • رباتهای جستجوگر:265
  • همه حاضرین :368

تگ های برتر